www.turfquick.com

CATALOG 2019

www.turfquick.com

KLICKA FÖR WEBBUTIK

Kontakt detaljer

TURFQUICK AB,
Vikavägen 2,
148 60 Stora Vika,
Sverige
info@turfquick.se
+ 46 8 410 14 405
+ 46 8 410 14 406

VCard QR

Skicka oss en Meddelande

Vårt team är redo att hjälpa dig. Beskriv ditt intresse och vi svarar inom 2-arbetsdagar. Om du behöver omedelbar hjälp, vänligen ring ett av våra telefonnummer under normala kontorstimmar.

hakan profil

Håkan Isak Yilmaz

vd

Tel: + 46 (0) 70 521 5590

hakan@turfquick.se
Carita

Carita Salminen

Ägare

Tel: + 46 (0) 84 101 4405

info@turfquick.se
Leif

Leif Öbrink

Business Controller

Telefon: + 46 (0) 708 571303

leif@turfquick.se
IMG_1123

Berth-Göran Bjurbäck

Produktionschef

Telefon: + 46 (8) 41014405

berth@turfquick.se
Daniel--

Daniel Plat

Turfquick Sales Frankrike och Belgien

Telefon: + 32 483 05 46 49

daniel.plat@turfquick.com
Arjan-De-Man

Arjan De Man

Turfquick Försäljning Nederländerna

Telefon: + 31 6 24 78 60 74

arjan@turfquick.com
Nurdan3

Nurdan K.

IT-konsult

nurdan@turfquick.se
leo profil

Leo Barbaros Yilmaz

Försäljningsassistent

leo@turfquick.se
  • Registrera dig
Glömt lösenordet? Ange ditt användarnamn eller e-postadress. Du kommer att få en länk för att skapa ett nytt lösenord via e-post.
Vi delar inte dina personliga uppgifter med någon.
0